Liitinadapterit


Liitinadapterit sekä yksi- että monimuotokuiduille.


Näytä yhdellä sivulla
Lajitteluperuste:

LC Quad -adapteri SM

Tuotenro: 20016038

0,00 *

SC2-liitinadapteri MM, harmaa, pölysuojaluukulla

Tuotenro: 20016021APS

0,00 *

LC Quad -adapteri MM OM3

Tuotenro: 20016039

0,00 *

LC-Quad -adapteri MM, OM4, magenta (pink)

Tuotenro: 20016048

0,00 *

LC-Quad -adapteri SM, APC, vihreä

Tuotenro: 20016049

0,00 *

LC2-liitiadapteri duplex, MM, harmaa

Tuotenro: 20016023

0,00 *

LC2-liitinadapteri duplex, SM/MM, sininen

Tuotenro: 20016027

0,00 *

LC2-liitiadapteri duplex, MM OM5, LimeGreen

Tuotenro: 20016023OM5

0,00 *

LC2-liitiadapteri duplex, MM, Aqua

Tuotenro: 20016023OM3

0,00 *

LC2-liitiadapteri duplex, MM OM4, Magneta

Tuotenro: 20016023OM4

0,00 *

LC2-liitinadapteri duplex, APC SM

Tuotenro: 20016047

0,00 *

SC2-liitinadapteri duplex, MM, harmaa

Tuotenro: 20016021AP

0,00 *

SC-liitinadapteri, MM, harmaa

Tuotenro: 20016011AP

0,00 *

SC2-liitinadapteri duplex, SM/MM, sininen

Tuotenro: 20016021AZ

0,00 *

SC-liitinadapteri, SM/MM, sininen

Tuotenro: 20016011AZ

0,00 *

SC-liitinadapteri, APC, SM, vihreä

Tuotenro: 20016009AZ

0,00 *

SC2-liitinadapteri SM, sininen, pölysuojaluukulla

Tuotenro: 20016021AZS

0,00 *

SC2-liitinadapteri APC SM Duplex, vihreä

Tuotenro: 20016021APC

0,00 *

FC-liitinadapteri SM/MM

Tuotenro: 20016010AZ

0,00 *

ST-liitinadapteri, SM/MM

Tuotenro: 20016008AZ

0,00 *

MTP-adapteri, key up - key down, SC footprint

Tuotenro: 20016074

0,00 *

Sovitteet paneeleihin

Tuotenro: sovitteet

MTP loopback plug

Tuotenro: 20016075

0,00 *

Liitinadapteri 6 x SC/LC

Tuotenro: 703FO23A

0,00 *

Liitinadapteri 4 x SC- Duplex

Tuotenro: 703FO23B

0,00 *

Liitinadapteri 2xSC-D + 2xRJ45

Tuotenro: 703FO23C

0,00 *

Liitinadapteri 8xST/FC

Tuotenro: 703FO23D

0,00 *
*
 
 
Voit kerätä tuotteet ostoskoriin tarjouspyynnöksi ja lähettää sen meille.

Powered by Powered by