OM1 monimuotokytkentäkuidut


OM1 monimuotokytkentäkuidut

Tuotenro: OM1_MM_kytkentakuitu

Monimuotokytkentäkuitu OM1, MM, oranssi, vakiopituus: 2 m

Kytkentäkuituja käytetään ristikytkentä- ja laitekaapeleina. Kaapeleissa on liitin kummassakin päässä ja kaapeliraaka-aineena on 62.5/125 µm:n monimuotokuitu. 

 

Kysy myös muita pituuksia. 

 

 

 

Valinta: OM1 monimuotokytkentäkuidut

Tuotenro liitin/kuitutyyppi Hinta
02017722G Kytkentäkuitu LC-LC -liittimillä OM1, Duplex
02016722G Kytkentäkuitu LC-SC -liittimillä OM1, Duplex
02016622G Kytkentäkuitu SC-SC -liittimillä OM1, Duplex
02012622 Kytkentäkuitu SC-ST -liittimillä OM1, Duplex
Selaa tätä tuoteryhmää: Kytkentäkuidut
Powered by Powered by